0,00 Kč
0
 
 
 
 

LOBLES Nano izolepa oboustranná

 • Dostupnost:skladem
   
 • Záruka: 24 měsíců
   
 • Cena bez DPH:12,40 Kč / bal
   
 • Cena s DPH 21%:15,00 Kč
   
 • Balení obsahuje 0,1 m.
   
 •  bal 
   
  LOBLES Nano izolepa oboustranná
  LOBLES Nano izolepa oboustranná
  LOBLES Nano izolepa oboustranná
  LOBLES Nano izolepa oboustranná
   
   
  Oboustranná gelová LOBLES Nano izolepa je lepicí pomůckou 21. století. Její hlavní přednost je především vysoká oboustranná lepivost, přičemž nezanechává žádné zbytky lepidla na povrchu lepených povrchů. Nano izolepa je omyvatelná a znovupoužitelná. Co to znamená? Po přilepení můžete pásku z lepeného povrchu opatrně odtrhnout, tento proužek opláchnout pod tekoucí vodou, nechat pár minut oschnout a přilepit znovu s téměř stejnou pevností jako nový proužek.

  Proč drží lépe než klasické oboustranné pásky?

  Klíčem k úspěchu je gelový materiál o tloušťce 2 mm, který se po přilepení krásné vytvaruje podle povrchu a zaplní všechny nepřesnosti. To klasická oboustranná páska neudělá a proto lepí na mnohem menší ploše.

  Využití v domácnosti

  Mezi příklady využití doma patří lepení předmětů na dlaždice, předmětů na stěnu, využití jako protiskluzová podložka pod koberce, stoly, židle atd. Další využití je například svislá odkládací plocha v kuchyni, koupelně nebo ve spíži či ve sklepě.Nano izolepa je rychlý zachránce v situacích kdy potřebujete rychle a bezpečně spojit 2 povrchy a zároveň je neponičit lepidlem.

  Využití v dílně

  Pásku rozhodně využijete v dílně, kde ji perfektně využijete jako odkladnou plochu pro nářadí, šroubky a jiné díly, které nechcete poztrácet. Dále se hodí jako improvizovaný držák součástí, na kterých právě pracujete: přidržení dřeva, broušených kovových součástí atd. Možnosti využití v dílně jsou obrovské.

  Využití na cestách

  LOBLES Nano izolepu je dobré mít stále v batohu či v autě na cestách, kde vám pomůže v mnoha situacích. Rychle připevníte zpět odpadlou blikačku na kole, přilepíte rozbitý držák na lahev nebo v autě přiděláte odpadlý držák na mobil nebo GPS
   

  Izolepu lze použít opakovaně

  Pokud nano izolepu využíváte jako "odkládací plochu" pro mobilní telefon v autě, kancelářské potřeby, kuchyňské nástroje či jako držák mýdla ve sprchovém koutě, můžete přilnavé vlastnosti izolepy obnovit tím, že ji jednou za čas otřete vlhkým hadříkem, či opláchnete pod tekoucí vodou.


   
   
  LOBLES Nano izolepa oboustranná LOBLES Nano izolepa oboustranná
  LOBLES Nano izolepa oboustranná LOBLES Nano izolepa oboustranná
  LOBLES Nano izolepa oboustranná LOBLES Nano izolepa oboustranná
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *

  Znovu vygenerovat
  Kontrolni kod
   
   
   
  0
   
  © Papírnictví Kristína
  « Předchozí